O firmě

Více informací pro více důvěry.

Historie

ELIMA ELEKTRO s.r.o. dodává velkoobchodně elektroinstalační materiál svým smluvním partnerům po celé České republice již od roku 1990. Původní široké zaměření firmy na prodej elektrospotřebičů a elektroinstalačního materiálu se časem změnilo na specializaci v oblasti zásobování firem kompletním sortimentem elektroinstalačního materiálu.

Distribuční místa

Prodej zboží objednaného přes EBC (e-Business Centrum) zajišťujeme z velkoobchodního skladu  ELIMA ELEKTRO s.r.o. Jičín. Zde je na ploše větší než 2000 m2 skladován široký sortiment elektroinstalačního materiálu. Díky tomu můžeme většinu položek expedovat obratem.

Mimo dodávek z centrálního skladu v Jičíně zajišťují prodej také  pobočka ELIMA ELEKTRO s.r.o. Děčín a pobočka ELIMA ELEKTRO s.r.o. Jičín.

 

Sídlo firmy ELIMA ELEKTRO s.r.o., Hradecká 506, Jičín
Sídlo firmy ELIMA ELEKTRO s.r.o., Hradecká 506, Jičín

Hlavní sortiment

Naším hlavním sortimentem jsou přístroje pro domovní elektroinstalace dodávané firmou ABB s.r.o., Elektro-Praga. V současnosti jde o 13 designových řad spínačů a zásuvek v mnoha barevných kombinacích. Ve všech barvách a designech dodáváme kompletní vyráběný program, tzn. spínače, zásuvky, datové zásuvky, telefonní zásuvky, stmívače a další příslušenství pro domovní elektroinstalace.

Součástí široké nabídky elektroinstalačního materiálu  ABB s.r.o., Elektro-Praga jsou také domovní telefony a videotelefony  ABB-Welcome Midi, přístroje inteligentní elektroinstalace ABB-free@home a ABB i-bus KNX, bezdrátové ovládnání ABB RF 868 Mhz, přístroje pro ozvučení domácností ABB AudioWorld, atd.

V nabídce výrobků našich dodavatelů dále naleznete bezdrátové i klasické termostaty, bezdrátové i klasické zvonky, časové spínače, čidla vlhkosti kuřimské firmy Elektrobock, termostaty Rego, jističe a chrániče ABB, ETI, BonegaEaton, Hager, OEZ, objímky Desko, domovní telefony Tesla Stropkov

Dovoz zboží ze zahraničí

Důležitou částí našeho sortimentu jsou také výrobky, které sami dovážíme ze zahraničí. Jedná se o kvalitní německé nářadí nejenom pro elektrikáře značky Haupa a elektroinstalační materiál největšího slovinského výrobce spínačů a zásuvek, firmy TEM Čatež d.d.

E-commerce

Na internetu prodáváme elektroinstalační materiál již od roku 2006. Náš maloobchodní e-shop s elektroinstalačním materiálem se pravidelně umísťuje ve spotřebitelských hodnoceních ShopRoku serveru Heureka.cz na předních místech. Zboží umíme skvěle zabalit a rychle odeslat. Před zabalením vše zkontrolujeme, aby všechny zásilky byly odeslány v pořádku.
Výsledky v soutěži ShopRoku

Nabídky zboží

Mimo zboží nabízeného v tomto elektronickém obchodu Vám můžeme dodat i veškerý další elektroinstalační materiál. Výrobky Vám rádi nabídneme, pokud zašlete poptávku na adresu obchod@elima.cz. V případě, že potřebujete pomoci s ovládáním tohoto elektronického obchodu nebo zodpovědět dotazy k nabízenému zboží, obraťte se na naše prodejce.

ELIMA ELEKTRO S.R.O.

Specializovaný velkoobchod s elektroinstalačním materiálem.
Hradecká 506, Jičín

obchod@elima.cz

+420 493 523 276

+420 777 624 330


© 2013 - 2022 ELIMA ELEKTRO s.r.o. - elektroinstalační materiál