HAUPA GmbH & Co. KG

Systémový dodavatel pro specializované velkoobchody s elektromateriálem.

Výrobce a dodavatel nářadí nejenom pro elektrikáře. Sortiment Haupa neobsahuje žádné ošizené výrobky. Vysoká kvalita výrobků je nejvyšší firemní prioritou. V závodech Haupa je prováděna kontinuální kontrola kvality. Haupa zaměstnává pouze specialisty v příslušných oborech.

Sídlo firmy Haupa

O značce HAUPA

Skupina HAUPA byla založena v roce 1961 ve městě Remscheid, v centru německého průmyslu výroby nástrojů. Hans-Udo Paas založil společnost HAUPA s cílem poskytnout vysoce kvalitní nástroje pro požadavky elektrotechnického trhu.

Kombinace tradice a pokroku je základem konzistentní a stabilní strategie expanze firmy. Kombinace zkušeností, odborné způsobilosti a inovací je receptem na úspěch. Každodenním cílem firmy HAUPA je vytváření kvalitních produktů, které zvýší produktivitu a konkurenceschopnost zákazníků.

Neustálé konzultace s průmyslem a obchodem jsou pro firmu důležité. HAUPA má v Evropě vlastní pobočky, které se zabývají specifickými požadavky svých zákazníků. Dceřiné společnosti a generální dovozci v celé Evropě zajišťují širokou síť distributorských partnerů, kteří jsou blízko zákazníkům a mohou zaručit neustálou připravenost dodání zboží.

Sortiment výrobků HAUPA

Společnost HAUPA je specializovaná na tyto skupiny produktů:

  • vše kolem kabelů
  • práce pod napětím
  • standardní program
Kleště Haupa

Akvizice společnosti BRINKO

Akvizice společnosti BRINKO skupinou HAUPA v roce 2020 otevírá zcela nové perspektivy pro celý velkoobchod s topením a instalatérskými a elektroinstalačními materiály. Vše z jednoho zdroje.

HAUPA ve videu

To je HAUPA

Od roku 1961 ve společnosti HAUPA, oddaní tradici řemesla a elektrotechnického průmyslu, navrhují a prodávají přes 6000 výrobků prostřednictvím velkoobchodů s elektrotechnikou. Používají nejkvalitnější materiály, moderní výrobní a logistické procesy a neustále rozvíjejí kvalifikaci zaměstnanců. To je záruka preciznosti, vysokého výkonu a dlouhé životnosti výrobků HAUPA.

60 let HAUPY

HAUPA v roce 2021 oslavila 60. výročí založení společnosti. Vezmeme vás na cestu do minulosti a ukážeme vám nejdůležitější milníky úspěšného příběhu značky. Podívejte se na vido a uvidíte, jak to všechno začalo a co HAUPU žene dodnes.

ELIMA ELEKTRO S.R.O.

Specializovaný velkoobchod s elektroinstalačním materiálem.
Hradecká 506, Jičín

obchod@elima.cz

+420 493 523 276

+420 777 624 330


© 2013 - 2022 ELIMA ELEKTRO s.r.o. - elektroinstalační materiál