Gewiss

Zlepšování kvality a bezpečnosti každodenního života prostřednictvím nových pokrokových řešení.

Rozvoj jako stálý rys řízení je filozofie, která řídila italský GEWISS v rozhodování od jeho založení až do dneška, proto se tato společnost stala lídrem v oblasti elektrotechnického materiálu.

GEWISS je přední společnost působící na mezinárodní úrovni, vytváří systémy a komponenty pro instalace nízkého napětí. Neustálé investice do výzkumu a vývoje, školení personálu a rozšířování výrobních prostor umožnily GEWISSu se prosadit jako referenční bod na trhu řešení pro domácí elektroinstalace, energie a osvětlení. Kromě bytových a domovních systémů automatizace a komunikačních videosystémů, zahrnuje sortiment GEWISS systémy distribuce energie a zabezpečovací systémy, jakož i systémy pro městské, bytové, průmyslové a nouzové osvětlení.

Společnost byla založena v roce 1970 díky revoluční myšlence používání technopolymeru v elektroinženýrství, dnes je GEWISS schopen poskytnout portfolium více než 20.000 produktů, které jsou schopny uspokojit všechny potřeby elektrotechnického trhu pro bytové, průmyslové a komerční odvětví.

S obratem významných evropských společností, působících v tomto odvětví, byl v roce 1997 založen GEWISS Group, skládající se z dvanácti obchodních a průmyslových podniků, které ovládají velkou část mezinárodních trhů. Mateřská společnost GEWISS Spa se sídlem v Cenate Sotto má výrobní závody v Cenate Sotto, Cenate Sopra a Castel San Giovanni. Dále bylo v roce 2000 zřízeno v Calcinate nové logistické a technologické centrum. Strategická poloha centra umožňuje pokrýt celou střední Evropu v okruhu 1000 km. Zahraniční výrobní závody skupiny lze nalézt v Německu, Francii a Portugalsku.

GEWISS Group je dnes mezinárodní obchodní a výrobní firma, s cca. 1600 zaměstnanci, průmyslovými areály a obchodními kancelářemi v Itálii, Španělsku, Francii, Portugalsku, Německu, Velké Británii, Číně, Rusku, Turecku, Rumunsku, Chile a Spojených arabských emirátech, spolu s kancelářemi a distributory ve více než 80 zemích po celém světě.

ELIMA ELEKTRO S.R.O.

Specializovaný velkoobchod s elektroinstalačním materiálem.
Hradecká 506, Jičín

obchod@elima.cz

+420 493 523 276

+420 777 624 330


© 2013 - 2022 ELIMA ELEKTRO s.r.o. - elektroinstalační materiál