Sbírejte s námi miniatury z celého světa

Nechte se unést do světa miniatur a procestujte tak s námi celý svět. Chcete vědět jak? Nakupte vybrané zboží na našem e-shopu a my Vás odměníme.

Johnnie Walker

Za nákup vybraných výrobků Sez-cz dostanete whiskey Johnnie Walker 0,05 L

Johnnie Walker RED LABEL je blendovaná skotská whisky, všestranná a přitažlivá pro každého a její pronikavá charakteristická chuť se neztratí ani v koktejlech. Je to blend, ve kterém se mísí lehké whisky z východního pobřeží Skotska s rašelinovitějšími whisky západu Skotska. Výsledkem je neobyčejná hloubka chuti. S Johnnie Walker Red Label se vám v ústech převaluje svěžest kapek mořského příboje, následovaná nezaměnitelnou energií aromatického koření (skořice a pepř) rázně se valící po jazyku. Pak přichází nádech ovocné lahodnosti jakoby po čerstvém jablku nebo hrušce spolu se záhonem zralé vanilky a po něm už typický znak whisky Johnnie Walker: dlouhotrvající a pomalu doznívající nakouřený závěr. Johnie Walker Red Label je nejprodávanější whisky na světě: prodává se ve více jak 200 zemích, ročně se prodá 150 000 000 lahví. Míchané whisky JOHNIE WALKER obsahují přibližně 35 sladových a 5 obilných whisky.

Zobrazit produkty s dárkem

Metaxa 7*

Za nákup vybraných položek Eleman a Famatel dostanete Metaxu 0,05 L

Metaxa pochází z Řecka už od roku 1888 a jedná se o směs brandy, koření a vína. Zraje nejméně 5 let v sudech z limuzského dubu. Má lehce sladkou chuť s tónem vanilky. Metaxa se vyrábí ze sluncem vysušených vinných hroznů, které se destilují nejméně tři roky v dubových sudech, následně dochází k míchání s archivními ročníky muškátových vín a tajnou směsí řeckých bylin. Počet hvězd představuje počet let zrání směsi v sudu. Tohle je Metaxa. Tu nepijete, tu si prohlížíte. Tu nepijete, tu si vychutnáváte. A jen si užíváte její jemnou intenzivní chuť.

Zobrazit produkty s dárkem

Hennessy Cognac

Za nákup vybraných výrobků Saltek dostanete Hennessy Cognac 0,05 L

Very Special koňak legendární značky Hennessy je klasika, která pamatuje staletí. Potkává se v něm na 40 eaux-de-vie z hlavních oblastí Cognacu – Grande Champagne, Petite Champagne, Borderies a Fins Bois – o stáří nejméně 2 roky. Výraznému buketu vládne dubové dřevo, které po chvilce odhaluje tóny lískových oříšků. Chuť hraje na notu červeného bobulového ovoce v doprovodu sladké vanilky, která s vámi vydrží a do samého závěru.

Vynikající v koktejlech se zázvorovou limonádou nebo jablečným džusem.

Zobrazit produkty s dárkem

Rum Havana Club

Za nákup vybraných výrobků Panlux dostanete rum Havana Club 0,05 L

Havana Club Anejo Especial je vysoce kvalitní 5letý rum s intenzivní vůní. Jeho chuť výborně vynikne například v drinku Cuba Libre. Chcete poznat jedinečnou chuť rumu, který prochází na Kubě dvojnásobným zráním? Zlatá barva rumu Havana Club Anejo Especial s sebou přináší bohatou a kulatou chuť. Čichový vjem dřevitosti odhaluje nádech koření, pomerančových a květinových tónů, jež rum získává během druhého zrání v sudech z mladého dřeva bílého dubu. Je kulatý a krémový, s nádechem vanilky a karamelu, náznaky tabáku, skořice a pomerančových slupek, které potěší vaše smysly.

Zobrazit produkty s dárkem

Ballantine's

Za nákup vybraných výrobků Elektrobock dostanete Ballantine's 0,05 L

Skotská whisky s tradicí od roku 1827 má dokonalou vyváženou chuť s tóny mléčné čokolády, jablky a vanilky. V každé lahvi se snoubí čtyřicet různých vyzrálých whisky ze všech koutů Skotské vysočiny. Klíčové single malt whisky po výrobu Ballantine's Finest jsou Glenburgie, Miltonduff, Scapa a Glentauchers. Vyznačuje se jemným aroma vřesového medu s nádechem koření a světle zlatou barvou. Její lahodná, dýmová, lehce nasládlá chuť vyhovující modernímu stylu nejlépe vynikne čistá.

Zobrazit produkty s dárkem

Jägermeister - nezobrazuje se

Za nákup vybraných výrobků Hager dostanete Jägermeister 0,04 L

Jägermeister je německý bylinný likér s trpkou kořeněnou chutí. Vyrábí se v dolnosaském Wolfenbüttelu z 56 různých bylin, kořenů, dřev a kůry, jako je skořice, kořen zázvoru, šafrán a další. Obsahuje 35 % alkoholu. Tento likér se plní do typických zelených lahví.

Často se podává s pomerančovým džusem, colou, energetickými nápoji (tzv. nastřelený), tonikem nebo ledovým čajem.

Zobrazit produkty s dárkem

Diplomatico Reserva Exclusiva - nezobrazuje se

Za nákup vybraných výrobků Saltek dostanete rum Diplomatico 0,05 L

Diplomatico RESERVA EXCLUSIVA pochází z venezuelské destilérky Destilerias Unidas, který se nachází ve městě La Miel. Vyrábí se výhradně na kotlíkových destilačních zařízeních a v průměrné délce dozrává až dvanáct let. Tento rum Diplomatico Reserva Exclusiva je ideální zejména k pomalému popíjení, kdy si vychutnáváte jeho sladkou, ovocnou chuť. Jde doslova o lahůdku pro všechny milovníky rumů. Chutná samostatně i v koktejlech nebo s plátkem pomeranče. Jeho lehce pikantní a nasládlá chuť jim dodá zvláštní příchuť.

Zobrazit produkty s dárkem

Gin Beefeater - nezobrazuj se

Za nákup vybraných výrobků Eti dostanete Gin Beefeater 0,05 L

Prémiový gin, celosvětově populární, který je znám ve více jak 170 zemích. Zvláštností je, že se dodnes vyrábí přímo v Londýně. Postup výroby je již 200 let zahalen tajemstvím, ví se ale, že Beefeater se vyrábí z alkoholu z vybrané kukuřice s vybranými druhy ječmene. Dále se do ginu přidává jalovec, koriandr, kořen akgeliky, vysušená kůra z pomerančů a citrusů z jižního Španělska a další tajné přísady. Gin Beefeater je osvěžující, čistý a ostrý, s nepatrným nádechem citrusů a ovoce, s vyváženou chutí koření. Jde o jedinečný destilát bez přidaného cukru. Tento gin si lze vychutnat samotný, ideálně na ledu, ale je velmi oblíbený jako základ do míchaných nápojů.

Zobrazit produkty s dárkem

Absolut Vodka - nezobrazuje se

Za nákup položek Prolumia dostanete Vodku Absolut 0,05 L

Vodka Absolut ze švédského města Ahusu patří mezi nejznámější vodky na světě a poprvé byla vyrobena v roce 1879. Vyrábí se z ozimé pšenice rostoucí na jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace, která byla představena v 19. století králem vodek Larsem Olssonem Smithem. A tak je Absolut vodka destilovaná víc než stokrát. Výsledkem je vynikající, naprosto čirý obilný destilát v typické láhvi s přímým popisem na skle lahve místo viněty. Podává se s ledem či přimícháním do ovocných drinků.

Zobrazit produkty s dárkem

Tullamore Dew - nezobrazuje se

Za nákup vybraných výrobků ABB dostanete Tullamore Dew 0,05 L

Irská třikrát destilovaná whisky s typickou lehkou vůní s ovocnými a dřevitými tóny. Díky zrání v dubových sudech získá whisky příchuť páleného dřeva. Podávejte samotnou, s ledem, vodou i v míchaných nápojích.

Zobrazit produkty s dárkem

Poděbradská samička - nezobrazuje se

Za nákup vybraných výrobků Kopos dostanete Poděbradskou samičku 0,04 L

Lahodný hořkosladký likér inspirován recepturou hraběte Hohenlohe. Delikátně vyvážená chuť jalovce, pelyňku, zeměžluče, kmínu a dalších 38 bylin.

Koncem 19. století se kníže Filip Arnošt Hohenlohe z Schillingsfürstu přestěhoval na poděbradský zámek i se svou ženou. Z rodného Bavorska si kníže přivezl i recepturu jedinečného bylinného likéru. Na doporučení místního lékaře Dr. Boučka jej popíjel při každé snídani na lačno. Na zámku se likéru říkalo Weibchen, což si český personál volně přeložil jako Samička.
Nedlouho poté vznikly v Poděbradech lázně a město se rychle proměnilo ve vyhledávané lázeňské středisko. K oblibě hojně navštěvovaného města přispěli ochotně i místní živnostníci, kteří se rychle přizpůsobili potřebám lázeňských hostů.
Jedním z nich byl i pekař a kavárník Josef Váňa, který zde otevřel útulnou kavárnu, kam lákal hosty nejen na vyhlášenou kávu a pečivo, ale i na zdravotní likér v té době už široko daleko známý jako Samička, který začal připravovat podle osvědčeného receptu získaného od zámeckého personálu. Po znárodnění v roce 1948 se Váňově kavárně už nikdy nevrátila uvolněná atmosféra prvorepublikových poděbradských lázní a starých dobrých časů. Přesto se doposud zachovala vzpomínka v podobě původního receptu, který si kavárník Váňa ve svých začátcích opsal přímo od pamětníka knížete Hohenlohe ze zámku. Na originální recept se podařilo navázat v roce 2017. Lázeňští hosté si tak mohou Poděbradskou Samičku znovu dopřát po více než 100 letech od jejího vzniku!

Zobrazit produkty s dárkem
U této prodejní akce je dárkem za nákup alkoholický nápoj, podmínkou účasti je proto minimální věk 18 let. Účastník akce stvrzuje souhlasem s našimi obchodními podmínkami před dokončením objednávky, že je starší 18-ti let. Prodejce si vyhrazuje právo stornovat objednávku či nepředat tento dárek v případě nesplnění podmínky požadovaného věku na straně kupujícího.
ELIMA ELEKTRO S.R.O.

Specializovaný velkoobchod s elektroinstalačním materiálem.
Hradecká 506, Jičín

obchod@elima.cz

+420 493 523 276

+420 777 624 330


© 2013 - 2022 ELIMA ELEKTRO s.r.o. - elektroinstalační materiál